Vannak, akik szerint haragudni veszélyes, nem szabad, míg vannak, akik, mást sem ismernek csak a haragot, mert haraggal körülvéve nőttek fel. Mindannyian sebzettek vagyunk, mindannyian küzdünk sebzőinkhez való viszonyulásunkkal. Ha figyelmen kívül hagyjuk sebeinket, azok harag és keserűség formájában gyökereznek meg bennünk. Van amikor a harag egészséges önvédelem és vannak, akiknek meg kell tanulni engedélyezni haragukat. Ugyanakkor a megbocsátás szerves része egyéni és kapcsolati egészségünknek, fejlődésünknek.
Hogyan haragudjunk? Meddig haragudjunk? Kell-e és lehet-e mindig megbocsátani? Hogyan? Hányszor? Miért olyan nehéz megbocsátani? Milyen tévhitek tartanak vissza minket a megbocsátástól?
Az előadás ilyen és ehhez hasonló kérdéseket feszeget, míg rávilágít a tévhitekre és a megbocsátás szükségességére és kivitelezhetőségére. Egy előadás, melyet mindenkinek hallani kellene, mert mindenkinek vannak sebei, haragjai és a megbocsátásról kérdései. Egy előadás, amely segít a belső szabadságunk kialakításában.
A Karakter 1517 Könyvesbolt és Kávézónak köszönhetően a Nagytemplomban megvásárolhatóak lesznek a Dr. Tapolyai Emőke tollából született könyvek, melyeket az előadást követően szívesen dedikál is a szerző.
Jegyek (érkezési sorrend) 3 500 és 4 500 Ft-ért kaphatók a Nagytemplom jegypénztárában, a Karakter 1517 Könyvesbolt és Kávézóban, valamint a jegy.hu-n.
A kiemelt jegyek korlátozott számban, a színpadhoz közelebb eső padsorokba érvényesek, – a normál jegyhez hasonlóan – érkezési sorrendben.